Truhlářství Eifler - Výroba zahradní restaurace, Zakázkové truhlářství

Naše truhlářská činnost

O nás a o tom co děláme

Naše truhlářská živnost zahrnuje

Truhlářská atypická výroba nábytku

Atypický nábytek na míru z masivu a dýhy, vestavěné skříně z lamina do předsíní, ložnic a šaten. Vybavení restaurací - barové pulty, dřevěné lavice včetně čalounění. Nábytek z ušlechtilého kovu (antikora) a dřeva či z kombinace skla a dřeva.

Výroba atypických špaletových oken, opravy oken včetně zasklívání, a povrchové úpravy. Výroba dveří, schodišť a zábradlí. Výroba masivních dřevěných podlah a prahů včetně pokládky a montáže.

Výroba a montáž zahradních restaurací

Jedná se o výrobu zahradních restaurací tzv. předzahrádek včetně pergol z masivního materiálu, většinou dub, smrk, borovice, povrchově upravené proti povětrnostním vlivům kvalitními nátěrovými hmotami. Tyto předzahrádky mají většinou životnost delší jak 10 let. Při projektu Vaší předzahrádky vycházíme vždy z Vaší představy a terénních možností okolí. Zahradní restaurace vybavíme po dohodě kvalitními zastřešovacími systémy (výsuvné markýzy). Poskytujeme komplexní servis při demontáži a uskladnění v mimosezónních měsících. Zakázkové truhlářství atypických sedacích souprav a čalouněného nábytku

Výroba sedacích souprav včetně čalounění

Výroba atypických sedacích souprav a čalouněného nábytku. Nevyhovuje Vám z nějakého důvodu, třeba rozměrově seriově vyráběný nábytek, který má každá druhá domácnost? Zhotovíme Vám dle vašeho návrhu jedinečný originál, který ocení i Vaše návštěvy. Zakázkové truhlářství je tu pro Vás a vaše splněné představy.

Opravy starožitného nábytku

Nezbavujte se zbytečně starého nábytku, který bývá zpravidla z ušlechtilých materiálů, neboť se dá velice dobře zrenovovat a vy budete mít opět svůj starožitný nábytek jako nový.

Řezbářské práce

Při opravě nábytku (starožitného) se často stává, že některý vyřezávaný díl chybí nebo je totálně zničen a je nutné dle vzoru vyrobit repliku.

Vlastní autodoprava

Nábytek určený k opravě si od vás popřípadě odvezeme a po opravě zase dodáme zpět. Působíme po celé ČR.

Výroba a oprava sedacího nábytku do barů a restaurací

Vyrobíme či opravíme jakýkoli sedací nábytek do vaší restaurace. Vybavení restaurací - barové pulty, dřevěné lavice včetně čalounění. Nábytek z ušlechtilého kovu (antikora) a dřeva či z kombinace skla a dřeva a to vše je naše Zakázkové truhlářství Eifler.

zpět

 

Navigace

Při opravách nábytku spolupracujeme se společností Eifler s.r.o.

Novinky a Aktuality

28.04.2014

Světluška

Pracujeme pro Světluška / Nadační fond Českého rozhlasu
Vinohradská 12 / 120 99 Praha 2

25.04.2014

Od června opět poskytujeme komplexní čalounické služby v plném rozsahu. Je vám líto vyhodit nábytek, který Vám dlouho a dobře sloužil? Uděláme Vám z něj zase nový! Volejte, Pište - jsme připraveni na Vaše jakékoli požadavky.

25.02.2014

Naše truhlářství se nespecializuje pouze na vybrané truhlářské činnosti. Naše dlouholeté zkušenosti nám dovolují vyjít každému vstříc. Jsme připraveni na Vaše poptávky.

21.01.2014

PF 2011. Dovolte, aby jsme všem popřáli do roku 2011 mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. Našim zákazníkům děkujeme přízeň a doufáme, že i v roce 2011 budete s našími službami spokojeni. Vaše Truhlářství

20.01.2014

Nová fotogalerie. Podařilo se nám doplnit fotogalerii o nové přírůstky truhlářství. Podívejte se na naši práci zblízka. Fotogalerie

25.09.2013

Dveře masiv. Finální úprava, osazení mřížemi a klikou od uměleckého kováře. Fotogalerie

08.05.2013

Replika Velice zdařilá replika - dveře masiv. Bezděz. Ještě zbývá osazení mřížemi a klikou od uměleckého kováře. Fotogalerie

14.04.2012

Přidali jsem do fotagalerie nové obrázky kompletního zařízení baru. Fotogalerie